kolonie, wczasy, wypoczynek - Rowy

Park rekreacyjno - wypoczynkowyPark rekreacyjno - wypoczynkowy wokół ośrodka to ,,zamknięta tylko dla gości ośrodka (kilkudziesięciu rodzin) duża przestrzeń brzegu morskiego z urzekającą nadmorską przyrodą z morskim - klimatem. Można w nim znaleźć dla siebie to co dla wypoczynku najważniejsze poczucie swobody, luzu, spokoju i bezpieczeństwa. Przedłużeniem parku jest wydma nadmorska z plażą, deptak spacerowy ze ścieżką zdrowia, wydmowy las sosnowy z roślinnością nadmorską. W parku oprócz duktów spacerowych z ławeczkami można w dowolnym miejscu wstawić przenośne stoliki, krzesła, leżaki dla własnego lub rodzinnego wypoczynku przy kawie czy grillu. 
W dobie pandemii Coronovirusa przebywanie w przestrzeni publicznej stanowi zagrożenie to możliwości korzystania z takiej przestrzeni nie da się przecenić .


Znajdą się u nas 3 place zabaw dla dzieci z wieloma niezależnymi jednoosobowymi huśtawkami z zachowaniem odpowiedniego dystansu, kompleks boisk (2 boiska do siatkówki plażowej , boisko do siatkówki, kort tenisowy (asfaltowy), boiska do mini piłki nożnej, badmintona oraz basenu letniego w kształcie nieregularnym o wymiarach 13,5m , głębokości 1,2m oraz duże tereny zielone parku z ławeczkami i duktami spacerowymi na brzegu morza. Można również skorzystać z dużych sal gier i zabaw w każdym pawilonie o pow. od 140m2 do 220m2 każda. Dodatkowo przy ośrodku na promenadzie nadmorskiej jest ścieżka zdrowia na poranną gimnastykę. Przestrzeń parku zapewnia zachowanie odpowiedniego dystansu pomiędzy gośćmi. 

    GALERIA