kolonie, wczasy, wypoczynek - Rowy

Warunki rezerwacji

WARUNKI REZERWACJI POBYTU w Ośrodku Wypoczynkowym Słowinska Perła w Rowach

1. Obowiązują pisemne zamówienia pobytu (e-mail, fax, pismo), które winno zawierać zakres wybranych świadczeń, termin, cenę oraz dane zamawiającego.
2. Warunkiem dokonania skutecznej rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% kosztów noclegów w terminie do jednego tygodnia od dnia dokonania rezerwacji. Wpłatę należy uiścić na podane niżej konto po uprzednim potwierdzeniu rezerwacji przez nasze Biuro Obsługi Klienta :
BURY-TURYSTYKA S.C., Jan Bury, Łukasz Bury
34-222 Zawoja 1475


Bank PEKAO SA Oddział Sucha Beskidzka
NR konta:10124048781111001035263648


3. Po dokonaniu wpłaty zaliczki prześlemy  rezerwującemu potwierdzenie w formie e-maila, pocztą elektroniczną (email, sms, fax)
4. W przypadku rezygnacji z pobytu zadatek  nie podlega zwrotowi.
5. Dodatkowym kosztem jest opłata klimatczna Gminy Ustka płatna w biurze Ośrodka lub w punkcie meldunkowym w Rowach.

 

Brak możliwości zwrotu zadatku nie oznacza jego utratę. W przypadku gdyby rzeczywiście nie skorzystali Państwo z pobytu, na który został wpłacony zadatek proponujemy z tego tytułu wystawienie na każdą osobę indywidualnie Vouchera o wartości wpłaconego zadatku. Voucher taki uprawniałby jego posiadacza do:

- skorzystania z wypoczynku w naszych ośrodkach nad morzem – OW Słowińska Perła w Rowach i w górach w całoroczym OW Diablak w Zawoi w innym dowolnym dostępnym terminie przez okres 2 lat licząc od terminu zakończenia pobytu, na który wpłacono zadatek.

- Voucher, w szczególnych sytuacjach może być przeniesiony na członków najbliższej rodziny i będzie uwzględniany w rozliczeniu za pobyty z jego okazicielem lub członkami jego najbliższej rodziny.

- Voucher gwarantuje zachowanie ceny za pobyty obowiązujące i ustalone w dniu wpłaty zadatku.

5. Dodatkowym kosztem jest opłata klimatczna Gminy Ustka płatna w biurze Ośrodka lub w punkcie meldunkowym w Rowach.

 


    GALERIA